Pouzdra, obaly a kryty na MacBook -  díky nim bude váš notebook v bezpečí

Používáte notebook v zaměstnání nebo v rámci stále populárnější home office?  Jste student? Dáváte notebooku přednost před mobilním telefonem při komunikaci s přáteli a rodinou? Hrajete na něm hry a sledujete filmy, když odpočíváte? Využíváte ho, když čtete internetové zpravodajství nebo nakupujete přes internet?  Prohlížíte si na něm fotografie? Pokud jste alespoň na jednu z uvedených otázek odpověděli kladně, je váš notebook každodenním zápřahu a potřebuje vhodný obal. Naštěstí existují pouzdra obaly a kryty na MacBook, které  uspokojí  sebenáročnějšího zákazníka. 

Transport je pro elektroniku tradičně největším rizikem

Člověk dnešní doby je člověk mobilní, pohyblivý. Cestuje za prací, do školy, za zábavou, za odpočinkem. Protože chce využít čas, bere si s sebou svůj notebook a často na něm pracuje i během cesty. Jenže MacBook není telefon, který se dá strčit do kapsy a je tak lehoučký, že ho případný pád na zem nemusí poškodit. Notebook je vzhledem ke svým rozměrům, hmotnosti a citlivosti extrémně vystaven nebezpečí poškrábání, ušpinění nebo jiného poškození, a to tím více, čím častěji „mění místo pobytu“ se svým majitelem.  Obaly a kryty na MacBook eliminují dokonale toto riziko a navíc  dodávají notebooku jedinečný design. Vyberte si z naší nabídky 

Jak si správně vybrat podle potřeb i vkusu

 Z nabídky pouzder, krytů a obalů na MacBook si určitě vyberete. Pokud váháte, rozhodněte se, co je vaší prioritou:

  • Typ Macbooku?  Nabízí se kryty pro řady MacBook Air 11, MacBook Air 13, MacBook Air Retina 13, MacBook Air Retina 15, MacBook Pro 13 2016, MacBook Pro 15/2016. Srovnání těchto MacBooků si můžete prohlédnout zde.
  • Barva krytu? Vybírat můžete jednobarevné kryty v široké škále barev od nenápadných decentních tónů šedé, mléčné a zlaté po jasně modrou nebo provokativní růžovou. Můžeme doporučit vysoce elegantní motiv černého mramoru. Pro ty odvážnější pak existují vícebarevné kryty a kryty s nejrůznějšími motivy. 
  • Použitý materiál? Tradiční polykarbonátové obaly jsou oblíbené pro svoji lehkost a omyvatelnost. Pro náročné doporučujeme exkluzivní obal z umělé kůže, který dá vašemu MacBooku úplně nový rozměr. Zajímavou kombinaci materiálů představuje hliníkový stojan, který je vhodný pro všechny typy MacBooků. 
  • Cena? Polykarbonátové obaly jsou levnější a dají se pořídit za několik stovek korun za kus. Modely z umělé kůže již bývají dražší, okolo tisíce korun a více. Nezapomínejte hlídat slevy, dopravu zdarma  a jiné výhody. 
  • Praktičnost?  Všechny kryty umožňují snadný a bezproblémový přístup ke všem portům, zajišťují notebooku větší stabilitu a tím usnadňují práci v dopravních prostředcích. Workoholici mohou zůstat klidní – pokud při práci na notebooku zároveň snídáte nebo se věnujete další jiné činnosti,  omyvatelný kryt je schopen zmírnit její následky. 
  • Vhodnost použití? Decentní provedení vhodné na oficiální příležitosti, do zaměstnání apod. představuje kožená nebo nenápadně barevná varianta.  Výrazně barevné provedení tu jsou pro okamžiky, kdy chcete být sami sebou.  Kryty je možné střídat, jejich výměna zabere minimum času. 
Mohlo by vás zajímat  Vystouplé bradavky u mužů: co je způsobuje a jak problém řešit?

Váš MacBook obal zkrátka potřebuje

Pořídit si nákladný Apple MacBook a nekoupit si k němu kryt připomíná rodiče, který si pořídí potomka, ale rezignuje na následnou péči a výchovu. Váš notebook se sám před poškrábáním, ušpiněním nebo pádem neochrání, od toho je tu jeho majitel a náš sortiment. Neváhejte a spojte praktickou nutnost s elegantním vylepšením.